Moduły serii MP2 są podstawowymi sterownikami oświetlenia przyczepy, który zapewniają "przenoszenie" sygnalizacji świateł samochodu na oświetlenie przyczepy, ale światłem przeciwmgłowym przyczepy sterują sekwencyjnie co pozwala na wyłączenie tego światła na samochodzie przy jednoczesnym świeceniu się go na przyczepie.

MP2LS-G7
Moduł MP2LS jest podstawowym sterownikiem oświetlenia przyczepy, który zapewnia "powtarzanie" aktywnych świateł z tyłu samochodu na oświetleniu przyczepy i steruje sekwencyjnie światłem przeciwmgłowym przyczepy.
dostosowany do 7-pinowego wtyku przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym (żarówkowym) rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (analogowo) sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi
MP2S-G7
Moduł MP2S jest podstawowym sterownikiem oświetlenia przyczepy, który zapewnia "powtarzanie" aktywnych świateł z tyłu samochodu na oświetleniu przyczepy i steruje sekwencyjnie światłem przeciwmgłowym przyczepy. Dodatkowo posiada wyjście sterujące możliwością dezaktywacji centralki PDC tylnych czujników parkowania.
dostosowany do 7-pinowego wtyku przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym (żarówkowym) rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (analogowo) sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi wyjście dla umożliwienia wyłączania sygnalizacji PDC samochodu OPCJA: dodatkowe warianty wyłączania sygnalizacji PDC za pomocą osobnych modułów PDC-OFF