Konwertery CAN-BUS

Konwertery CAN-BUS
MCB-CLICK
Moduły serii MCB-CLICK-... mają na celu bezstykowy odczyt sygnałów z magistrali danych samochodu. Istotą ich działania jest "odtworzenie" sygnału z magistrali danych pojazdu ale bez elektrycznych/fizycznych podłączeń do niej. W ten sposób moduł chroni przed skutkami błędnego podłączenia urządzeń firm trzecich do magistrali danych pojazdu jak też...
MCB11
Moduł MCB11 jest przeznaczony do odczytu i przetwarzania danych cyfrowych przesyłanych za pomocą magistral J1708 i J1939 w samochodach ciężarowych marki Volvo i Renault.
Bootloadery
Bootloader jest to kompaktowy interfejs z wtykiem USB umożliwiającym konfigurację jak i aktualizację oprogramowania wbudowanego oferowanych urządzeń serii MCBxx i EDA01.
MCB09
___WYCOFANY_Z_PRODUKCJI___
Moduł do konwersji danych z magistrali CAN-BUS samochodów osobowych na standard J1939 (CAN-FMS). Umożliwia przesłanie danych z pojazdów (osobowych różnych marek) do rejestratorów telemetrycznych posiadających wejście magistrali CAN-FMS.
MCB10
___WYCOFANE_Z_PRODUKCJI___
Moduły do konwersji danych z magistrali CAN-BUS samochodów osobowych na inny standard, umożliwiając przesłanie danych z tychże pojazdów osobowych (różnych marek) do rejestratorów telemetrycznych posiadających wejścia w innym standardzie.