Rejestracja

Dostępu do materiałów technicznych i handlowych udzielany tylko podmiotom gospodarczym współpracującym już z Quasar Electronics. Jeżeli chcesz zostać naszym stałym partnerem (i prowadzisz działalność gospodarczą), prosimy o prawidłowe wypełnienie całego formularza. Dostęp do informacji zostanie aktywowany dopiero po wcześniejszej weryfikacji podanych przez Ciebie danych.

Użytkowników końcowych prosimy o kontakt z działem sprzedaży.

 

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak stanowi konieczny warunek świadczenia usługi.

Quasar Electronics przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności i Prawami Klientów.

 

Informujemy, że Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Paweł Bocheński, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą „Quasar Electronics Paweł Bocheński", z siedzibą w Warszawie (03-017) przy ul. Cieślewskich 25K, posługujący się numerem NIP 5241228598. Kontakt z Administratorem w sprawie ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem e-mail: rodo @ quasarelectronics.pl.
Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych, w tym informacje dotyczące celów przetwarzania danych i odbiorców danych wskazano w Polityce Prywatności.

 

UWAGA: W związku z uruchomieniem nowego serwisu internetowego firmy Quasar Electronics:

1) przeniesione zostały konta użytkowników, którzy logowali się w tym roku - należy jednak na nowo zdefiniować swoje hasło przez użycie funkcji ZMIANA HASŁA (poniżej);

2) pozostałych zapraszamy do ponownej rejestracji przez poniższy formularz.