Dożywotnia gwarancja: niezawodne Wiązki do Haków Holowniczych

Jesteśmy Quasar Electronics - lider w produkcji elektronicznych urządzeń dla pojazdów, w tym wysokiej jakości wiązek do haków holowniczych. Od ponad dwudziestu lat zapewniamy klientom niezawodność i profesjonalizm. Nasze produkty, wyprodukowane lokalnie w Warszawie, są znane ze swojej solidności i trwałości, co potwierdza również nasza dożywotnia gwarancja na każdy zakupiony produkt.

 

Rocznie sprzedajemy około 120 000 urządzeń, co świadczy o zdolności Quasar Electronics do zaspokojenia potrzeb klientów na całym świecie. Nasze wiązki do haków holowniczych są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co gwarantuje ich niezawodność w każdych warunkach.

 

W ubiegłym roku jedynie 74 urządzenia wymagały wymiany, co stanowi jedynie 0,62‰ naszej produkcji. To świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów, na które można polegać przez wiele lat.

 

Dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, ale również o obsługę klienta. Nasz dział techniczny i serwisowy są gotowe, by udzielić pomocy i wsparcia. Możesz zawsze liczyć na szybką i profesjonalną pomoc w razie jakichkolwiek pytań, doboru rozwiązań czy problemów z podłączeniem urządzeń.

 

Zaufaj Quasar Electronics i wybierz nasze niezawodne wiązki do haków holowniczych, które zapewnią Ci spokojną podróż i pewność, że Twój pojazd jest odpowiednio wyposażony. Dowiedz się więcej o naszym portfolio produktowym klikając tutaj.