Zestawy rozszerzeń do instalacji w przypadku posiadania gniazda przyczepy G8 (gniazdo 13-stykowe, ale z przewodami tylko do świateł przyczepy) w celu uzupełnienia do standardu G13.

G13-ICM-ISO-EXT-KIT
Zestaw rozszerzający instalację gniazda G8 (czyli gniazdo 13-pionowe jedynie z przewodami do oświetlenia przyczepy) do pełnej funkcjonalności G13. Zestaw jest zaprojektowany do pracy autonomicznej. Zestaw zawiera moduł (w specjalnym wykonaniu) inteligentnego sterowania ładowaniem akumulatora przyczepy.
zestaw rozszerzający do pełnej funkcjonalności gniazda 13-pinowego wyprowadzenie w gnieździe napięcia zasilania (+12V) na stałe posiada osobny obwód ładowania akumulatora przyczepy sterowany modułem ICM-ISO (w zestawie)
G13-RELAY-EXT-KIT
Zestaw rozszerzający instalację gniazda G8 (czyli gniazdo 13-pionowe jedynie z przewodami do oświetlenia przyczepy) do pełnej funkcjonalności G13. Jest zgodny z wybranymi modułami wiązek haka. Zestaw zawiera przekaźnik załączający obwód ładowania akumulatora przyczepy.
zestaw rozszerzający do pełnej funkcjonalności gniazda 13-pinowego wyprowadzenie w gnieździe napięcia zasilania (+12V) na stałe posiada osobny obwód ładowania akumulatora przyczepy sterowany przekaźnikiem (w zestawie)
G13-ICM-KIT
Zestaw rozszerzający instalację gniazda G8 (czyli gniazdo 13-pionowe jedynie z przewodami do oświetlenia przyczepy) do pełnej funkcjonalności G13. Jest zgodny z wybranymi modułami wiązek haka. Zestaw zawiera moduł inteligentnego sterowania ładowaniem akumulatora przyczepy.
zestaw rozszerzający do pełnej funkcjonalności gniazda 13-pinowego wyprowadzenie w gnieździe napięcia zasilania (+12V) na stałe posiada osobny obwód ładowania akumulatora przyczepy sterowany przez moduł ICM (w zestawie)