Wiązki haka 7/13-pin oraz CAN-Bus

Wiązki haka 7/13-pin oraz CAN-Bus
MP2S-CAN
Moduł ten (w odróżnieniu od pozostałych) odczytuje dane z magistrali CAN-Bus pojazdu zapewniając pełną obsługę świateł przyczepy i oferując dodatkowe funkcjonalności (w zależności od pojazdu).
WH3
Seria uniwersalnych modułów do zastosowań zarówno podstawowych (proste przenoszenie sygnałów do instalacji przyczepy) jak i rozbudowanych (z wbudowaną "logiką" i sygnalizacją statusu działania oraz obsługą modułów dodatkowych).
Charakteryzuje się osobnymi złączami dla poszczególnych grup obwodów.
WH2
Rodzina uniwersalnych modułów do zastosowań zarówno podstawowych (proste przenoszenie sygnałów do instalacji przyczepy) jak i rozbudowanych (z wbudowaną "logiką" i sygnalizacją statusu działania oraz obsługą modułów dodatkowych).
Charakteryzuje się jednym złączem do podłączenia wszystkich wejść/wyjść.
TBM-2
Seria uniwersalnych modułów cyfrowych o rozszerzonej funkcjonalności (z wbudowaną "logiką" i sygnalizacją statusu działania oraz obsługą modułów dodatkowych) z sygnałem do wyłączania centrali czujników parkowania (PDC) samochodu po wykryciu przyczepy. Posiada jedno złącze do podłączenia wszystkich wejść/wyjść.
WH0
Moduł WH0 jest najprostszym sterownikiem oświetlenia przyczepy w kompletacji ekonomicznej. Zestaw NIE zawiera gniazda do przyczepy.
dostosowany do 7-pinowego wtyku przyczepy dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy (używane 8-pin) sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (analogowo) dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED bezpośrednie sterowanie światłem przeciwmgłowym przyczepy
BCM02-KIT
Moduł wykrywania awarii żarówek kierunkowskazów przyczepy BCM02 z wiązką do gniazda przyczepy jest prostym rozwiązaniem, mającym zastosowanie w pojazdach, w których instalacja gniazda przyczepy może być podłączona bezpośrednio do wiązki elektrycznej samochodu.
_____PRODUKTY WYCOFANE_____