Wiązki haka uniwersalne

Wiązki haka uniwersalne
WH0
Moduł WH0 jest najprostszym sterownikiem oświetlenia przyczepy w kompletacji ekonomicznej. Zestaw NIE zawiera gniazda do przyczepy.
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 7-pinowego wtyku przyczepy dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy (używane 8-pin) sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (analogowo) dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED bezpośrednie sterowanie światłem przeciwmgłowym przyczepy
WH1
Moduły serii WH1 są podstawowymi sterownikami oświetlenia przyczepy. Światła z tyłu samochodu są powtarzane dokładnie 1:1 na przyczepę. Mają zastosowanie do lekkich przyczep towarowych (z gniazdem 7-pin) lub (z gniazdem 13-pin) do m.in. wieszaków rowerowych.
WH3
Seria uniwersalnych modułów do zastosowań zarówno podstawowych (proste przenoszenie sygnałów do instalacji przyczepy) jak i rozbudowanych (z wbudowaną "logiką" i sygnalizacją statusu działania oraz obsługą modułów dodatkowych).
Charakteryzuje się osobnymi złączami dla poszczególnych grup obwodów.
BCM04-KIT
Moduł wykrywania awarii żarówek kierunkowskazów przyczepy BCM04 z wiązką do gniazda przyczepy jest prostym rozwiązaniem, mającym zastosowanie w pojazdach, w których instalacja gniazda przyczepy może być podłączona bezpośrednio do obwodów elektrycznych samochodu.
MP5-DS
Sprawdzona seria modułów do podłączenia standardowego gniazda 13-pin z pełnym okablowaniem dedykowanych do współpracy z przyczepami kempingowymi. Nowa generacja cyfrowej centralki obsługuje przyczepy z oświetleniem żarówkowym jak i LED'owym.
MP6-DS
Seria modułów do podłączenia standardowego gniazda 13-pin z pełnym okablowaniem dedykowanych do współpracy z przyczepami kempingowymi (z oświetleniem żarówkowym jak i LED'owym) z cyfrową centralką w hermetycznej obudowie.
WH2
Rodzina uniwersalnych modułów do zastosowań zarówno podstawowych (proste przenoszenie sygnałów do instalacji przyczepy) jak i rozbudowanych (z wbudowaną "logiką" i sygnalizacją statusu działania oraz obsługą modułów dodatkowych). Charakteryzuje się jednym złączem do podłączenia wszystkich wejść/wyjść.
TBM-2QC
Seria uniwersalnych modułów cyfrowych o rozszerzonej funkcjonalności (z wbudowaną "logiką" i sygnalizacją statusu działania oraz obsługą modułów dodatkowych) z sygnałem do wyłączania centrali czujników parkowania (PDC) samochodu po wykryciu przyczepy. Posiada jedno złącze do podłączenia wszystkich wejść/wyjść.
TBM-3
Seria uniwersalnych, cyfrowych modułów do zastosowań począwszy od podstawowych ("kopiowanie" sygnałów z samochodu na lampy przyczepy) do rozbudowanych (z zaimplementowaną "logiką", sygnalizacją statusu pracy i obsługą funkcji dodatkowych).