Wiązki haka 13-pin

Wiązki haka 13-pin
WH1R-G8
Moduł WH1 jest podstawowym sterownikiem oświetlenia przyczepy. W wersji WH1R obsługuje światło wsteczne przyczepy i jest dostępny w kompletacji z pełnym gniazdem 13pin ale z aktywnymi 8 pinami (sterującymi światłami przyczepy).
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy (używane 8-pin) sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (analogowo) bezpośrednie sterowanie światłem przeciwmgłowym przyczepy
MP5-DS
Sprawdzona seria modułów do podłączenia standardowego gniazda 13-pin z pełnym okablowaniem dedykowanych do współpracy z przyczepami kempingowymi. Nowa generacja cyfrowej centralki obsługuje przyczepy z oświetleniem żarówkowym jak i LED'owym.
MP6-DS
Seria modułów do podłączenia standardowego gniazda 13-pin z pełnym okablowaniem dedykowanych do współpracy z przyczepami kempingowymi (z oświetleniem żarówkowym jak i LED'owym) z cyfrową centralką w hermetycznej obudowie.
MP2RS-G8
Moduł MP2RS-G8 posiada standardową funkcjonalność sterownika oświetlenia przyczepy z obsługą światła wstecznego, sterowaniem sekwencyjnym światłem przeciwmgłowym oraz wyjściem do dezaktywacji tylnych czujników parkowania po wykryciu podłączenia przyczepy.
_____PRODUKT WYCOFANY_____
Aktualnie w ofercie jest cyfrowy moduł WH3Q-S-G8
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy (używane 8-pin) sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym (żarówkowym) rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (analogowo) sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi wyjście dla umożliwienia wyłączania sygnalizacji PDC samochodu OPCJA: dodatkowe warianty wyłączania sygnalizacji PDC za pomocą osobnych modułów PDC-OFF
MP4S / MP5S
Seria modułów do podłączenia standardowego gniazda 13-pin z pełnym okablowaniem dedykowanych do współpracy z przyczepami kempingowymi z oświetleniem żarówkowym.
_____PRODUKTY WYCOFANE_____
Aktualna seria to cyfrowe moduły MP5-DS