Seria uniwersalnych, cyfrowych modułów do zastosowań począwszy od podstawowych ("kopiowanie" sygnałów z samochodu na lampy przyczepy) do rozbudowanych (z zaimplementowaną "logiką", sygnalizacją statusu pracy i obsługą funkcji dodatkowych). Charakteryzują się prostym podłączeniem okablowania do modułu sterującego (jedno złącze dla wszystkich sygnałów i zasilania). Gniazdo do przyczepy należy podłączyć po przeprowadzeniu okablowania w samochodzie. Dostępne są kompletacje z każdym gniazdem tj G7-pin, G8-pin (w tym wersja wydłużona LONG) i G13-pin.

Wyłącznym dystrybutorem serii TBM-3 jest firma AutoHak .

TBM-3L-G7
Cyfrowy moduł (o podstawowej funkcjonalności) wiązki haka przyczepy z gniazdem 7-pinowym (G7). Ma zastosowanie (w Polsce wyłącznie) do lekkich przyczep towarowych (do 750kg). Zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych do montażu modułu do instalacji elektrycznej pojazdu.
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 7-pinowego wtyku przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (analogowo) wykrywanie i sygnalizacja dźwiękowa uszkodzonych świateł kierunkowskazów na przyczepie bezpośrednie sterowanie światłem przeciwmgłowym przyczepy
TBM-3L-G8
Cyfrowy moduł (o podstawowej funkcjonalności) wiązki haka przyczepy z 8 przewodami (od oświetlenia) w 13-pinowym gnieździe (G13). Ma zastosowanie do przyczep towarowych czy bagażników rowerowych (montowanych na haku). Zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych do montażu modułu do instalacji elektrycznej pojazdu.
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy (używane 8-pin) sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (analogowo) wykrywanie i sygnalizacja dźwiękowa uszkodzonych świateł kierunkowskazów na przyczepie bezpośrednie sterowanie światłem przeciwmgłowym przyczepy
TBM-3S-G7
Cyfrowy moduł wiązki haka przyczepy z gniazdem 7-pinowym (G7). Ma zastosowanie (w Polsce) wyłącznie do lekkich przyczep towarowych (do 750kg). Zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych do montażu modułu do instalacji elektrycznej pojazdu.
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 7-pinowego wtyku przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (cyfrowo) wykrywanie i sygnalizacja dźwiękowa uszkodzonych świateł kierunkowskazów na przyczepie sygnalizacja dźwiękowa rozpoznania podłączenia i rozłączenia przyczepy sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi sygnalizacja dźwiękowa załączenia światła przeciwmgłowego na przyczepie gniazdo do podłączenia kontrolki informacyjnej LED wyjście dla umożliwienia wyłączania sygnalizacji PDC samochodu OPCJA: dodatkowe warianty wyłączania sygnalizacji PDC za pomocą osobnych modułów PDC-OFF
TBM-3S-G8
Cyfrowy moduł wiązki haka przyczepy z 8 przewodami (od oświetlenia) w 13-pinowym gnieździe (G13). Ma zastosowanie do przyczep towarowych czy bagażników rowerowych (montowanych na haku). Zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych do montażu modułu do instalacji elektrycznej pojazdu.
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy (używane 8-pin) sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (cyfrowo) wykrywanie i sygnalizacja dźwiękowa uszkodzonych świateł kierunkowskazów na przyczepie sygnalizacja dźwiękowa rozpoznania podłączenia i rozłączenia przyczepy sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi sygnalizacja dźwiękowa załączenia światła przeciwmgłowego na przyczepie gniazdo do podłączenia kontrolki informacyjnej LED wyjście dla umożliwienia wyłączania sygnalizacji PDC samochodu OPCJA: dodatkowe warianty wyłączania sygnalizacji PDC za pomocą osobnych modułów PDC-OFF
TBM-3S-G8-RAV4
Cyfrowy moduł wiązki haka przyczepy z 8 przewodami (od oświetlenia) w 13-pinowym gnieździe (G13). Ma zastosowanie do przyczep towarowych czy bagażników rowerowych (montowanych na haku). Zestaw jest dedykowany dla Toyoty RAV4 (gen.5 od 2019 roku) i Highlander (gen.4 od 2020 roku) oraz Suzuki Across (od 2020 roku). Wykorzystuje on fabryczne złącze w aucie do podłączenia wiązki kablowej co znakomicie upraszcza i przyspiesza montaż.
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy (używane 8-pin) wykorzystanie fabrycznego złącza instalacyjnego w samochodzie sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (cyfrowo) wykrywanie i sygnalizacja dźwiękowa uszkodzonych świateł kierunkowskazów na przyczepie sygnalizacja dźwiękowa rozpoznania podłączenia i rozłączenia przyczepy sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi sygnalizacja dźwiękowa załączenia światła przeciwmgłowego na przyczepie gniazdo do podłączenia kontrolki informacyjnej LED wyjście dla umożliwienia wyłączania sygnalizacji PDC samochodu OPCJA: dodatkowe warianty wyłączania sygnalizacji PDC za pomocą osobnych modułów PDC-OFF
TBM-3S-G13
Cyfrowy moduł wiązki haka przyczepy z 13-pinowym gniazdem (G13) z pełnym okablowaniem (zasilanie). Ma zastosowanie do wszystkich przyczep towarowych, wieszaków rowerowych oraz (w szczególności) do kempingów (z własnym akumulatorem). Zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych do montażu modułu do instalacji elektrycznej pojazdu.
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (cyfrowo) wykrywanie i sygnalizacja dźwiękowa uszkodzonych świateł kierunkowskazów na przyczepie sygnalizacja dźwiękowa rozpoznania podłączenia i rozłączenia przyczepy sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi sygnalizacja dźwiękowa załączenia światła przeciwmgłowego na przyczepie gniazdo do podłączenia kontrolki informacyjnej LED wyjście dla umożliwienia wyłączania sygnalizacji PDC samochodu OPCJA: dodatkowe warianty wyłączania sygnalizacji PDC za pomocą osobnych modułów PDC-OFF wyprowadzenie w gnieździe napięcia zasilania (+12V) na stałe posiada osobny obwód ładowania akumulatora przyczepy sterowany przekaźnikiem (w zestawie)
TBM-3S-G13-RAV4
Cyfrowy moduł wiązki haka przyczepy z 13-pinowym gniazdem (G13) z pełnym okablowaniem (zasilanie). Ma zastosowanie do wszystkich przyczep towarowych, wieszaków rowerowych oraz (w szczególności) do kempingów (z własnym akumulatorem). Zestaw jest dedykowany dla Toyoty RAV4 (gen.5 od 2019 roku) i Highlander (gen.4 od 2020 roku) oraz Suzuki Across (od 2020 roku). Wykorzystuje on fabryczne złącze w aucie do podłączenia wiązki kablowej co znakomicie upraszcza i przyspiesza montaż.
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy wykorzystanie fabrycznego złącza instalacyjnego w samochodzie sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (cyfrowo) wykrywanie i sygnalizacja dźwiękowa uszkodzonych świateł kierunkowskazów na przyczepie sygnalizacja dźwiękowa rozpoznania podłączenia i rozłączenia przyczepy sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi sygnalizacja dźwiękowa załączenia światła przeciwmgłowego na przyczepie gniazdo do podłączenia kontrolki informacyjnej LED wyjście dla umożliwienia wyłączania sygnalizacji PDC samochodu OPCJA: dodatkowe warianty wyłączania sygnalizacji PDC za pomocą osobnych modułów PDC-OFF wyprowadzenie w gnieździe napięcia zasilania (+12V) na stałe posiada osobny obwód ładowania akumulatora przyczepy sterowany przekaźnikiem (w zestawie)
TBM-3S-G13-LED
Cyfrowy moduł wiązki haka przyczepy z 13-pinowym gniazdem (G13) z pełnym okablowaniem (zasilanie). Ma zastosowanie do wszystkich przyczep towarowych, wieszaków rowerowych oraz (w szczególności) do kempingów (z własnym akumulatorem). Zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych do montażu modułu do instalacji elektrycznej pojazdu.
zestaw standardowy dla typowych aut osobowych dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (cyfrowo) wykrywanie i sygnalizacja dźwiękowa uszkodzonych świateł kierunkowskazów na przyczepie sygnalizacja dźwiękowa rozpoznania podłączenia i rozłączenia przyczepy sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi sygnalizacja dźwiękowa załączenia światła przeciwmgłowego na przyczepie gniazdo do podłączenia kontrolki informacyjnej LED sygnalizowanie statusu kontrolką informacyjną LED wyjście dla umożliwienia wyłączania sygnalizacji PDC samochodu OPCJA: dodatkowe warianty wyłączania sygnalizacji PDC za pomocą osobnych modułów PDC-OFF wyprowadzenie w gnieździe napięcia zasilania (+12V) na stałe posiada osobny obwód ładowania akumulatora przyczepy sterowany przekaźnikiem (w zestawie)
TBM-3S-G8-LONG-OUT
Cyfrowy moduł wiązki haka przyczepy z 8 przewodami (od oświetlenia) w 13-pinowym gnieździe (G13). Główna wiązka między modułem a gniazdem przyczepy jest o długości 8 metrów. Zestaw zawiera komplet akcesoriów niezbędnych do montażu modułu do instalacji elektrycznej pojazdu.
zestaw zaprojektowany w szczególności dla aut dostawczych dostosowany do 13-pinowego wtyku przyczepy (używane 8-pin) sterowanie światłem cofania przyczepy dostosowany do pojazdów z lampami LED, włóknowymi i sterowaniem PWM dostosowany do przyczep z oświetleniem włóknowym i LED rozpoznawanie sterowania oświetleniem PWM (cyfrowo) wykrywanie i sygnalizacja dźwiękowa uszkodzonych świateł kierunkowskazów na przyczepie sygnalizacja dźwiękowa rozpoznania podłączenia i rozłączenia przyczepy sekwencyjne sterowanie światłami przeciwmgłowymi sygnalizacja dźwiękowa załączenia światła przeciwmgłowego na przyczepie gniazdo do podłączenia kontrolki informacyjnej LED wyjście dla umożliwienia wyłączania sygnalizacji PDC samochodu OPCJA: dodatkowe warianty wyłączania sygnalizacji PDC za pomocą osobnych modułów PDC-OFF