Uniwersalne rozszerzenie z 8-Pin do 13-Pin

W przypadku przyczepy campingowej istnieje potrzeba obsługi wszystkich świateł przyczepy, w tym światła wstecznego. Dodatkowo wymagane jest zapewnienie stałego plusa i ładowanie akumulatora przyczepy. Musisz więc o tym pamiętać podczas wyboru wiązki haka holowniczego - będziesz potrzebował wiązki z pełną funkcjonalnością. Co zrobić gdy masz już zamontowaną wiązkę niepełną 8-pinową?

Czym jest rozszerzenie G13-ICM-ISO-EXT-KIT?

G13-ICM-ISO-EXT-KIT to uniwersalne rozszerzenie do wiązek, które pozwala na konwersję standardowej wiązki 8-pinowej na pełną 13-pinową. Dzięki temu rozwiązaniu, możesz z łatwością podłączyć przyczepę kampingową do swojego pojazdu, nie martwiąc się o brakujące funkcje. Wyposażony jest w moduł inteligentnego ładowania przyczepy ICM-G13 i zaprojektowany jest do pracy autonomicznej (można zastosować go do wszystkich każdej wiązki 13/8-pinowej nie posiadającej obwodów zasilania).

Dlaczego warto wybrać G13-ICM-ISO-EXT-KIT?

  • Uniwersalność: Ten zestaw rozszerzeń pasuje do każdej standardowej wiązki 8-pinowej (gniadzo 13 pinowe, nie posiadających obwodów zasilania), niezależnie od marki czy modelu pojazdu. Dzięki temu, nie musisz się martwić, czy rozszerzenie będzie kompatybilne z Twoim samochodem.
  • Łatwość Instalacji: Montaż rozszerzenia jest prosty i wymaga jedynie podłączenia odpowiednich złącz, a rozszerzenie będzie gotowe do użycia.
  • Pełna Funkcjonalność: Dzięki G13-ICM-ISO-EXT-KIT możesz cieszyć się pełną gamą funkcji 13-pinowej wiązki haka holowniczego, w tym zasilaniem do oświetlenia, hamulców, sygnałów ostrzegawczych i więcej. To gwarantuje bezpieczne i wygodne podróże z przyczepą kampingową.

Gdy potrzebujesz rozszerzyć standardową wiązkę 8-pinową w swoim pojeździe do pełnej 13-pinowej, Quasar Electronics G13-ICM-ISO-EXT-KIT jest idealnym rozwiązaniem. Dzięki jego uniwersalności, łatwości instalacji i pełnej funkcjonalności, możesz cieszyć się bezpiecznymi i wygodnymi podróżami z przyczepą kampingową. Nie pozwól, by ograniczenia wiązki elektrycznej stanęły na drodze Twoich przygód - zainwestuj w rozszerzenie G13-ICM-ISO-EXT-KIT i ciesz się pełną swobodą podróżowania!